dalius virsilasDauguma žmonių (99%) gyvena pagal šabloną, pagal taisykles, kurių patys nesupranta, o savo energiją skiria įvairiems išoriniams dirgikliams tenkinti bei savo troškimams realizuoti. Anksčiau ar vėliau visa tai sukelia ligas, nesantaiką, nepasitenkinimą valdžia, gyvenimo sąlygomis ir kt.

Renginys facebook'e

Kaip gauti kuo daugiau kokybiškos energijos ir, ją transformavus, sąmoningai panaudoti savirealizacijai ir didesniam nei žmogus tikslui? Ši kelių valandų paskaita – tai trumpas bandymas įsikirsti į visiškai kitokį gyvenimą, kitaip sakant, kitą dažnį. Kas iš tikrųjų yra ekologija, ekonomika, sveikata ir visavertis gyvenimas?

Apie tai kalbės Dalius Viršilas – VŠĮ „Ekovalstybė“ įkūrėjas ir idėjinis vadovas, Lietuvos sveikuolių sąjungos aktyvistas, judėjimas „Sveikas pavyzdys” idėjinis vadovas. D. Viršilas seniau buvo susikoncentravęs tik į darbą, verslą, pinigus, garbę, socialinio statuso siekį, tačiau 2009 m. pakeitė supratimą apie vertybes, apie gyvenimą, apie gyvenimo prasmę bei vertę. Numetė 30 kg svorio, atsisakė alkoholio, rūkymo, pakeitė daugelį dalykų savo gyvenime. Daugiau: http://www.daliusvirsilas.lt/

Paskaita vyks Kultūrų namuose: kava ir menai, Tiltų g. 3, balandžio 26 d., ketvirtadienį, 17:00 val.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija