egidija laumenskaite luniLAISVASIS UNIVERSITETAS ALYTUJE kviečia į paskaitą šį šeštadienį, lapkričio 14 d., 16 val., kuri vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Paskaitos tema: Vidinės jėgos ir stipriausia apsauga. Savo dvasinių studijų patirtimi pasidalins socialinių mokslų daktarė Egidija Laumenskaitė.

Egidija Laumenskaitė – kelių knygų apie ekonominės ir filosofinės minties istoriją, taip pat knygos apie Vladą Jurgutį – žymų tarpukario valstybininką, lietuviškų pinigų “tėvą”, autorė, šiuo metu dirba Lietuvos Mokslo Akademijos Ekonomikos institute, dėsto aukštosiose mokyklose. Nuo 1993 m. Egidija Laumenskaitė yra „Brahma Kumaris" pasaulio dvasinio universiteto narė ir lektorė.

„Brahma Kumaris“ – tai dvasinis universitetas, ugdantis pagal dvasinio lavinimo sistemą, kuri remiasi senąja Radža Joga ir aiškina universalių dvasinių dėsnių pagrindus. Egidija buvo pirmoji šio universiteto studentė iš Lietuvos. Ji ir toliau kasmet gilina žinias „Brahma Kumaris“ universiteto pasauliniuose centruose Indijoje, Anglijoje ir kitose šalyse, ir jau net 16 metų praktikuoja ir moko teigiamo kūrybinio požiūrio, streso įvaldymo, senosios meditacijos žinių. 2007 m. Egidija Laumenskaitė apdovanota Lietuvos Mokslo Akademijos vardine A. Rimkos premija už mokslo darbus.

Paskaitos metu lektorė Egidija Laumenskaitė pristatys „Brahma Kumaris“ - dvasinį pasaulio universitetą, atskleis senosios Radža jogos paslaptis. Visi kartu aptarsime religijos, mokslo ir dvasingumo ypatybes ir skirtumus: kas yra dvasingumas, kokia dvasinės energijos galia, jos šaltinis, taip pat – kokia yra meditacijos esmė ir poveikis. Pasak lektorės, meditacija tai atradimas savęs – tikrojo, amžinojo, gražaus...

Daugiau informacijos: http://www.sotvaras.lt

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija