Rytis_ValunasŠį pirmadienį, gegužės 24 d., 18.00 val., Laisvasis universitetas Alytuje kviečia į įdomią ir gyvą diskusiją apie teisę. Paskaitos tema – „Teisė, teisininkai, teisingumas ir mūsų teisės: spindesys ir(ar) skurdas?“ Lektorius – teisininkas, advokato padėjėjas, teisės katedros lektorius Rytis Valūnas.

Renginys facebook'e

Rytis Valūnas – alytiškis, nuo 2009 m. Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės katedros lektorius. Dėstomi dalykai: tarptautinė teisė, tarptautinė prekybos teisė, humanitarinė teisė. Šiuo metu Rytis Valūnas dirba advokato padėjėju advokatų kontoroje „J. Judickienė ir partneriai“.

Paskaita susidės iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje kalbėsime apie populiarųjį teisininko įvaizdį visuomenėje – mitus ir tikrovę. Aptarsime, ką reiškia būti advokatu, kokia to kaina, darbo kasdienybė. Taip pat mėginsime įvardinti, ko reikia, norint būti teisininku, ir ar verta juo būti. Antra paskaitos dalis supažindins klausytojus su teisinio švietimo svarba kiekvieno iš mūsų gyvenime. Padiskutuosime, ar žinome savo teises, ir ką reiktų padaryti, kad jas išmanytumėme geriau. O ar turime pareigas? Kokias? Kodėl?

Laisvasis universitetas – savanoriška bendruomeninė iniciatyva, siekianti kurti alternatyvas dabartinės visuomenės susvetimėjimui, švietimo modeliui, suburti neabejingus supančiam pasauliui žmones ir kalbėtis įvairiomis temomis, dalintis patirtimi, žiniomis, idėjomis. Laukiami visi, norintys pasiklausyti ir išsakyti savo mintis, diskutuoti. Atėjo laikas patiems keisti abejingumu persisunkusią visuomenę.

Paskaita vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus. Įėjimas laisvas. Jeigu nelis, paskaita vyks lauke.

luni_alytus_skelb_05_24

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija