krisnaPo pertraukos LUNI Kaune vėl prisimena Indiją, tenykštį dvasingumo suvokimą ir skraidantį persišką kilimėlį. Sankarshan Das Adhikari – vaišnavų teologas, vaišnavų bei Vedantos filosofijos specialistas, turintis 39-erių metų dvasinės praktikos patirtį ir su savo paskaitomis jau devynis kartus apkeliavęs pasaulį, periodiškai skaito paskaitas Birmingemo (Anglija), Sofijos (Bulgarija), Tartu (Estija) universitetuose, Rygos psichologijos institute, Londono R. Šteinerio mokykloje ir kitur. Kaune paskaita bus skaitoma lapkričio 4 d., 18 valandą, klube „INSAIT“ (Savanorių pr. 66, „Radijo gamykla“).

Renginys facebook'e

Sankarshan das Adhikari papasakos apie intriguojančią Indijos (pasaulio) dvasinio vystymosi istoriją. Kodėl Indija vadinama dvasingumo lopšiu? Kokios šios kultūros ištakos ir metamorfozės. Ar Jėzus Kristus buvo Indijoje? Kas yra Buda? Ką galime išmokti iš šios seniausios pasaulyje kultūros? Panašu, kad lektorius gali kalbėti ir apie šeimos svarbą – visada keliauja su savo žmona Srimati Vishnupriya devi.

Po paskaitos visi bus vaišinami jogų arbata ir pyragu bei bus rodomas dokumentinis filmas „Ganga" – apie Indiją ir šventas vietas prie Gangos upės (su vertimu į lietuvių kalbą).

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija