zeitgeist2010 m. gruodžio 10 d., 18 val., LUNI kviečia į filmo „Zeitgeist: Addendum“ peržiūrą VDU Menų galerijoje „101”, Laisvės al. 53, Kaune. Sukūręs pirmąjį filmą („Zeitgeist: The Movie“), filmo autorius Peteris Josephas susitiko su Jaque Fresco, kuris suteikė Peteriui naujų žinių ir įkvėpimo. Netrukus gimė ir „Zeitgeist: Addendum“.

Renginys facebook'e

Šiame filme, kitaip nei pirmajame, aiškinama bankininkystės ir pinigų sistema. Filmas atskleidžia Amerikos, kaip pasaulinės imperijos, veiksmus bandant kontroliuoti pasaulį per vadinamąją laisvąją prekybą bei atviras rinkas, o nenorintiems paklusti – korumpuojant tų šalių valdininkus arba juos pašalinant.

Antroje filmo „Zeitgeist: Addendum“ dalyje – interviu su Jaque Fresco bei Roxanne Meadows. Čia pateikiamas sprendimas sistemos tragedijai išspręsti – štai kur prasideda visas įdomumas, dėl kurio ir gimė „Zeitgeist“ judėjimas. Technologija, o ne politika yra problemų sprendimas.

Pateikiama ateities vizija sistemoje be pinigų, karo, bado, ligų, kur kiekvienas žmogus gyventų žymiai geriau, negu patys turtingiausi žmonės. Visų problemų sprendimas yra toks paprastas – tai tiesiog vadinamoji išteklių ekonomika (angl. – Resource Based Economy).

Kvietimas prisijungti prie „Zeitgeist“ judėjimo – graži filmo pabaiga, kartu su kvietimu pasikeisti iš beviltiško vartotojo į laisvą, nepriklausomą žmogų.

Po peržiūros kviečiame likti diskusijai.

Lauksime Jūsų,

LUNI Kaunas

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija