buti_nebutiKetvirtadienį, gruodžio 16 d., 18 val., visus neabejingus neformaliam, tačiau efektyviam švietimui, Kauno LUNI kviečia į klubą „INSAIT“ (buvusi „Radijo gamykla“, Žemaičių g. 31 / Savanorių g. 66, Kaunas), kur aptarsime tai, kas praėjo, ir dar labiau koncentruosimės į Kauno LUNI potencialą bei ateities perspektyvas.

Renginys facebook'e

Ne paslaptis, kad Kauno LUNI trūksta šviežio kraujo, kuris ne tik tekėtų paskaitose klausytojų pavidalu, bet ir pats kurtų naujas formas, t. y., aktyviai dalyvautų LUNI procesų organizavime. Aptarsime net gana radikalų reikaliuką – poetišką Kauno LUNI klausimą: būti – ar nebūti? Ar jis vis dar reikalingas, ar Laikinosios sostinės gyventojai jau atsivalgė nemokamos alternatyvios intelektualinės substancijos? Neformalioje „INSAIT’o“ aplinkoje laikas tikrai neprailgs, ir susirinkusieji netaps jo įkaitais. Nuoširdžiai patariame visiems, mylintiems nestereotipinį ir alternatyvų mąstymą, prisijungti šį ketvirtadienį, kadangi reikalingas balsas ne tik iš dabartinio Kauno LUNI „vidaus”, bet ir jį iš esmės įkvepiančios išorės – kurie kartu sudaro pasiutiškai nonkonformistinį natiurmortą.

Susirinkimas laisvas ir šventiškas – į patalpą galite atsinešti ko nors gerklei praskalauti ar šiaip – rubikų kubikų. Iki susiuostymo ketvirtadienį!

Su meile, LUNI

2010 12 12

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija