luni_desertas_0Šaunieji Laisvojo universiteto studentai ir interesantai! LUNI komanda nusprendė, kad laikas duoti Jums praktikos:) Visi klausome gudresnių ir mažiau gudrių lektorių, su laipsniais ir su patampytais megztiniais, paprastesnių ir iškilesnių, tačiau tikriausiai jau metas pasisakyti ne tik per diskusijas... Kviečiame į LUNI desertą!

Renginys facebook'e

Tai konferencijos interpretacija, kur lunietiškoje aplinkoje kalbėsite/-me apie tai, kas atrodo aktualu Jums patiems. Kiekvienam bus skirtos 10-15 min, per jas galėsite kalbėti, rodyti, meistrauti ką tik norėsite! Tad jei Jums galvose ir širdyse kirba, kad tikrai tikrai turite, ką pasakyti ir vis nepasitako proga; jei kažkuo aistringai domitės ir norite pasidalinti su pasauliu; jei nerimaujat, kad nepavyktų pravesti visos paskaitos apie tai, kuo slapčia domitės, bet galėtume tai padaryti per 10 min.

LUNI desertas – ideali galimybė:) Kviečiame registruotis su savo temomis iki kovo 24 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Renginys įvyks kovo 31 d.

luni_desertas

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija