Sestasis pojutisTomas Sodeika vs. Bruce Willis? Nežinome, kas iš to išeis, bet siaubingai intriguoja. VDU Filosofijos katedra, bendradarbiaudama su Laisvuoju universitetu (LUNI), tęsia kino ciklą „Filosofija kine“. 2009 m. gruodžio 9 d., trečiadienį, 19:00 val. VDU auditorijoje 521 (Donelaičio g. 52, Kaune) Kauno Technologijos universiteto dėstytojas prof. Tomas Sodeika pristatys M. Night Shyamalano filmą „Šeštasis pojūtis" („The Sixth Sense", 1999).

„Šeštasis pojūtis” – filmas apie tai, ką visuomet nujautėme egzistuojant, tačiau niekuomet nežinojome, kaip toli tai gali nuvesti. “Filmas persunktas kiekvieno mūsų patirtu siaubu. Nežinomybės, kartais blykstelėjusios intuicijos ir viduje draskančios klaikios nuojautos, paslaptingo šešto pojūčio siaubu”, - sako režisierius ir šio filmo scenarijaus autorius M. Nightas Shyamalanas.
Aštuonmetis Koulas Syras atrodė kaip ir visi jo bendraamžiai – paprastas, mielas berniukas. Tačiau jis turėjo paslaptį, apie kurią kartą papasakojo tik psichologui Malkolmui Krovui, kuris berniuko viduje įžvelgė žymiai vyresnio paciento, kurio pagydyti nepavyko, problemas. Filmo peržiūra vyks anglų kalba su subtitrais anglų kalba lėtesniems mūsų bičiuliams.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija