stoskusSausio 19 d., ketvirtadienį, 17:00 val. Kauno LUNI kviečia į susitikimą su žmonių santykių ir švietimo konsultantu, sociopsichologu, psichoterapeutu ir konfliktų tarpininku Vytu Stoškumi. Renginys vyks kavinėje „Kultūra”, Kauno paveikslų galerijoje, Donelaičio g. 16, Kaune.

Renginys Facebooke

Gavę daug laisvės, pamiršome atsakomybę — atsirado pasityčiojančių nusikaltimų, smurtas iš KGB kalėjimų perėjo į gatves. Komunikacijos technologijos šuoliuoja pirmyn, o žmonės tolsta, atsitraukę, nepasitikintys, vieniši, nesocialūs. Ar turime galimybę, pareigą, pakeisti dabartinį chaosą geresne kryptimi? O ką gali padaryti vienas? Vytas Stoškus siūlo ieškoti atsakymų į šiuos klausimus.

Žmonių santykių ir švietimo konsultantas, sociopsichologas, psichoterapeutas ir konfliktų tarpininkas Vytas Stoškus pasidalins savo patirtimi ir ragins idėjų kūrimą ir dalinimąsi tarp dalyvių, siekiant atsakyti į klausimą, kaip būtų įmanoma efektyviau ir greičiau pajudinti visuomenę geresne kryptim šioje dažnai beviltiškoje padėtyje. Vytas tiki, kad sinerginėmis jėgoms įmanoma atstatyti tarpusavio padorumą, sąžinę, norą kartu bendrauti ir dirbti.

Raginame aktyvistus ateiti ir bendrauti, susipažinti su kitokiomis galimybėmis ir ieškoti efektyvesnių, bendrų ir persiliejančių tikslų ir metodų, kaip panaikinti susvetimėjimą, abejingumą aplinkiniams.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija