narkotikai outdoorPirmąją spalio dieną, pirmadienį, 18 val. kavinėje „Kultūra“, Donelaičio g. 16, Kaune vyks jau Laisvajame universitete pasižymėjusio magistro Aidžio Stuko paskaita/pranešimas klaidžiu ir psichodeliniu pavadinimu „Žalos mažinimas outdoor festivalyje: savanoriavimo patirtis ir kvazi-moksliniai pasvarstymai apie psichoaktyvias medžiagas“.

Renginys Facebook'e

Naudojant psichoaktyvias medžiagas, rizikuojama patekti į sau ir aplinkiniams nemalonias situacijas. Dėl minėtų medžiagų poveikio, elgesio, mąstymo ir emocinės būsenos asmens pokyčiai gali tapti pavojingi. „Outdoor” festivaliai yra viena tų vietų, kuriose ši problema yra ypač aktuali. Taigi jų organizatoriai rūpinasi ne tik, kad dalyviai nevartotų, tačiau ir tuo, jog (ne)savo noru suvartoję psichoaktyvias medžiagas galėtų gauti pagalbos.

Paskaitoje bus remiamasi savanoriavimo „Žalos mažinimas“ projekte, vykusiame outdoor festivalyje, įgauta patirtimi. Bus nagrinėjama organizatorių filosofija, didesnis dėmesys skiriamas atskirų atvejų analizei.

Pabaigoje vyks diskusija, ar Lietuvoje reikėtų panašių iniciatyvų.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija