Kaunas psichogeografijaLapkričio 18 d., 15 val., Kauno LUNI kviečia visus dūstančius nuo kasdienybės miesto plagiatorius rinktis prie Prisikėlimo bažnyčios psichogeografiniam sekmadieniniam pasivaikščiojimui.

Renginys Facebook'e

Psichogeografija – organizuotų ir neorganizuotų geografinės aplinkos dėsnių ir poveikių individo emocijoms ir instinktams mokslas, 1955 m. apibrėžtas Guy Debordo. Situacionistams tai buvo ne tik proga pasivalkioti ir išgerti, bet ir žaislų dėžutė kitoniškam urbanistikos patyrimui.

Vaikštome po miestus užprogramuotais maršrutais: namai, universitetas, darbas, baras, parduotuvė, namai. Net pasivaikščioti einame „į senamiestį“, „į parką“, „po barus“. Kodėl įprastos, poreikių ir sprendimų nulemtos urbanistikos nepakeitus nauja, orientuota į instinktus, emocijas, fantaziją?

Siekdami iškreipti ne tik pre-programuotus maršrutus, bet ir Kauno kauniškumą, plagijuosime kitus miestus. Pasidalinę grupelėmis vaikščiosime po Prahą, Oslą, Timišoarą, Miuncheną, etc. Pasiekę kelionės tikslą, vadovausimės naujomis emocinėmis nuorodomis. Nuo 17 val. rinksimės pasidalinti psichogeografiniais neKauno žemėlapiais sutartinai parinktame bare.

Dalyvius kviečiame atsinešti visus turimus miestų, kurie nėra Kaunas, žemėlapius.

Daugiau apie psichogeografiją: https://en.wikipedia.org, www.utne.com ir kitose interneto vietose.

www.lunikaunas.lt galite užsiprenumeruoti elektroninio pašto pranešimus apie Laisvojo universiteto organizuojamas paskaitas Kaune.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija