LUNI vakaroneAtsikvėpę nuo paskaitų, lapkričio 11 dieną, trečiadienį, 18:00 val, Kauno LUNI aktyvistai viename iš Kaune įsikūrusių loftų ketina organizuoti knygų mainus ir diskusijų vakaronę. 17.30 val. renkamės prie Laisvės alėjos fontano ir iš ten kartu keliausime į loftą (Draugystės gatvė, už "Senukų"). Vakaronės metu alternatyvios ekonomikos idėjas bandysime perteikti knygų mainų akcija.

Atsinešęs savo perskaitytą knygą, kiekvienas turės progą ją apsikeisti su kitu žmogumi ir tokiu praktiniu nepiniginės ekonomikos veiksmu sau ir kitiems galės įrodyti, kad dalinimasis žiniomis ir patirtimi yra nebūtinai vertinamas pinigais. Nuo Laisvojo universiteto nemokamo mokslo sklaidos idėjų pereiti prie praktinių, kasdieniame gyvenime pasitaikančių kapitalistinės ekonomikos alternatyvų – štai kokia pagrindinės šios LUNI Kaunas akcijos idėja.
Po mainų kartu susėdę, išgėrę arbatos bei užkandę sumuštinių, LUNI studentai turės progą pasidalinti savo idėjomis ir patirtimi apie praktines piniginės ekonomikos alternatyvas. Ši mainų vakaronė gali tapti būdu parodyti, kad įmanoma nors kartais atsikratyti prekinės-piniginės rinkos įtakos ir terminą "finansinė krizė" palikti žodynams, o ne kasdieninėms laikraščių antraštėms.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija