Anne HoejholtVasario 27 d., trečiadienį, 17 val. visus, neabejingus alternatyviajam švietimui, Laisvasis Universitetas "LUNI" kviečia į VDU centrinių rūmų (Daukanto g. 27) 404 auditoriją, kurioje vyks Anne Hoejholt paskaita „How to rise up our children for tomorrow?“. Klausytojų pageidavimu lektorės pasisakymas bus verčiamas į lietuvių kalbą.

Renginys Facebook'e

Anne Hoejholt supažindins su švietimo programa, kurios tikslas yra ne tarnauti kokiai nors sistemai ar tobulinti teorijas, bet ugdyti patį žmogų. Nuo 1976 m. Anne dirba neformalaus ugdymo srityje ir ieško būdų, kaip auginti sąmoningą jaunimą ateities pasauliui. Rugsėjo pirmoji jos vadovaujame DNS švietimo centre dažnai prasideda ne nuo studentiškų vakarėlių, o nuo ketverius mėnesius trunkančios edikacinės kelionės po Afriką.
Anne yra aktyvi mokytoja ir keliautoja. Pati vairuodama autobusą, ji kartu su studentais jau 8 kartus keliavo po Indiją, bent 4 kartus – po Bisau Gvinėją. Šios edukacinės kelionės leido dar tvirčiau įsitikinti, kad pasaulis už žiniasklaidos ribų yra visai kitoks. Norint pajusti tikrąjį jo skonį, reikia išlįsti iš savo komforto zonos ir viską patirti pačiam.

Pedagoginė kelionių patirtis paskatino Anne skleisti žinią apie neformalios pedagogikos reikšmę. Vasario 28 d. ji dalinsis ne tik nepakartojamų kelionių, bet ir alternatyvaus švietimo patirtimi.

Daugiau apie DNS švietimo centrą: www.dns-tvind.dk

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija