b_400_240_16777215_00_images_2013_luni_kaunas_aludes.jpgPenktadienį, rugsėjo 27 d., 17 val. Kauno lunatikai (Laisvojo universiteto LUNI dalyviai) rinksis prie Kauno arkikatedros (Vilniaus g. 1, iš šono - ten, kur suoleliai ir telefono būdelė) ir antrą kartą patrauks per neprijaukintas Kauno kavines-barus.

Tviskančioje kokteilių, coffeeshopų ir rožinių marškinėlių aplinkoje Kaunas džiaugiasi iš pirmo žvilgsnio anachronistiška, iš centrinių viešumų neišstumta, būdingumu trykštančia nebrangių užeigų kultūra. Pasivaikščiojimo tikslas - ne pašaipus turistinis mentalitetas, o nekasdienė kasdienybės patirtis, bendravimas ir kultūrinis kryžminimas.

Renginys Facebook'e

Šį rudenį "Vienišos planetos" gidai siūlo: tautinės tematikos kavinukė senamiesčio rūsyje - tiesiog 33 - visą parą atvira Savanorių pr. Veronika - originalus "Kauno alus" - dar originalesnis ir nuo pernai mylimas "Kauno alus" Birštono g. - planuotoji improvizacija.

Alkoholį vartoti nebūtina; maršrutas gali spontaniškai keistis vaikštančiųjų pageidavimu (jei žinote daugiau nei mes, dalinkitės informacija apie kitas (ne)ypatingas vietas šiose plotmėse) ir dėl force majeure; prisijungti galima ir eigoje (žinutes rašykite numeriais 64881853 ir 69564326).

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija