b_850_478_16777215_00_images_2013_luni_kaunas_black_mirror.jpg
Lapkričio 13 d., trečiadienį, 19 val. LUNI Kaunas kviečia į BOškės antrąjį aukštą kartu pažiūrėti antrąją "Black Mirror" dalį. "Black Mirror" - juodojo humoro technologinė distopija, išvirkščiai pristatanti postmodernią žmogiškosios prigimties būklę.

Renginys Facebook'e

Serialo scenaristas švelniai mizantropiškas Charlie Brooker - į "The Guardian" rašantis publicistas, kino, televizijos ir kompiuterinių žaidimų kritikas, žinomas iš tokių programų kaip "Newswipe", "Screenwipe", "How TV Ruined Your Life"... pačia plačiausia prasme - "viešoji persona".

Antroji "Black Mirror" dalis „15 Million Merits" - pasakojimas apie netolimą ateitį. Visur supantys ekranai, pilki kostiumai, avatarai ir fizinis darbas, kuriantis virtualią valiutą, kurią galima panaudoti užkandžių automatams ar naujai ekrano užsklandai. Kad išgyventum susvetimėjusioje dėžėje, reikia būti lieknu, paklusti ir stengtis. Vienintelė galimybė išsilaisvinti - dalyvauti į "X faktorių" panašiame realybės šou.

Po filmo - diskusija apie tai, kur gali nuvesti panoptikumas, ar įmanomas išsilaisvinimas nuo jo ir kiek taškų tam reikia surinkti (filmo herojams reikėjo 15 milijonų)?

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija