black mirror
Lapkričio 27 d., trečiadienį, 19 val. BO baro antrame aukšte Kauno LUNI pratęs distopinio miniserialo "Black Mirror" peržiūras. Trečioji "Black Mirror" serija „The Entire History of You“ parašyta „Peep Show“ bendraautoriaus Jesse Armstrong. Channel 4 ir BBC Four situacijų komikas dalinasi satyrinėmis politinėmis įžvalgomis.
 
Renginys Facebook'e

„The Entire History of You“ - pasakojimas apie pasaulį, kuriame žmonės turi implantą, fiksuojantį ir įrašinėjantį tai, ką žmogus mato, daro ar girdi. Atmintis gali būti rekonstruota tiesiog akių lęšiuose arba projektuojama į bet kurį ekraną. Kaip ši technologija, kuri išties galėtų pasitarnauti, keičia asmeninį gyvenimą? Ar mes tikrai norime prisiminti, kas įvyko vakarykščiame vakarėlyje, ar tikrai norime malšinti smalsumą lįsdami į svetimą atmintį?

Daugelyje recenzijų ši serija apibūdinama kaip tamsesnė nei pirmosios dvi. Čia nėra masiškumo, globališkumo ir auditorijos dalyvavimo. Viskas perkeliama į privatų kontekstą, dėl to atsiranda asmeniškesnis (ir galimai labiau trikdantis) santykis su pasakojimu.

Po peržiūros, kaip visada, vyks improvizuota diskusija.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija