neromantizuotos
Kauno LUNI - antrasis "Neromantizuotų bendruomenių" seminaras. Seminarų tematika - tai, kas slepiasi už idealizuotos vienybės ir maištingo autonomizmo, skirtis tarp individo kūrybines jėgas išlaisvinančios bendrijos ir radikalaus mikrofašizmo ar neoliberalios iliuzijos. Susirenka tie, kurie yra paruošę "namų darbus" – perskaitę tekstą ir pasiruošę apie jį kalbėtis nedidelėje grupėje. Šio seminaro nedidelis tekstas yra kultų tematika – Nathaniel Rich "Žmogus, apsaugantis tave nuo tavęs paties" (The man who saves you from yourself).

Renginys Facebook'e

"Niekas neprisijungia prie kulto. Kažkas prisijungia prie pelno nesiekiančios grupės, kuri skatina žaliąsias technologijas, gyvūnų teises ar transcendentinę meditaciją. Kažkas prisijungia prie jogos pamokų ar antrepreneriškų dirbtuvių. Kažkas pradeda praktikuoti Rytų religiją, kuri skleidžia taiką ir savikontrolę. Pasak Margaret Singer, tyrimų apie kultus specialistės, pirmoji įtraukimo į kultą taisyklė: užverbuojamasis niekada negali įtarti jog jis ar ji yra užverbuojamas. Antrosios taisyklės esmė - kultas privalo monopolizuoti užverbuotojo laiką."

Tekstą galima rasti čia: http://vhdd.pl/1iND (teks palaukti 30 sekundžių).
Taip pat rekomenduojame pasižiūrėti dokumentinių filmų šia tema: www.dazeddigital.com

Seminaras įvyks ketvirtadienį, gruodžio 5 d., 19 val. kamerinėj kultūrinėj "Buto" erdvėj (Kęstučio 12-2, lauko durų kodas 247). Solidarizuodamiesi su už šilumą mokančiu "Butu", rengsime rinkliavą - bent po 3 litus nuo asmens. Atsisakiusiems mokėti spaudimas nebus taikomas.

Tekstus seminarams siūlyti gali kiekvienas jų dalyvis. Daugiau apie Laisvąjį universitetą sužinoti galite adresu www.luni.lt.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija