b_267_200_16777215_00_images_iliustracijos_2014_kaunas_sanciai.jpg

Šančiai visada buvo Kaunui tokie tolimi, bet kartu ir artimi... Nuo gan izoliuoto priemiesčio iki integralios Kauno dalies. Nuo pasienio ruožo ir kareivinių rajono iki pačio tikriausio working class district. Nuo pramonės rajono su savu geležinkelių tinkleliu iki miesto gabaliuko, į kurį nevietiniams atitinkamu laiku atitinkami personažai siūlydavo nelįsti.

Renginys Facebook'e

Ir iki pat dabar, į Šančius „lendama“ retai; kaip ir prieš metus LUNI aplankyta Panemunė, šis dvigubas (Aukštieji ir Žemieji Šančiai) mikrorajonas yra džiungliškai nepažįstama erdvė, pritraukianti tik žieminius paukščių šerėjus ar nuotykių bei pigesnio/įdomesnio būsto ieškotojus.

Kas tie Šančiai, kodėl ir kaip jie yra - tokie platūs ir neįpareigojantys klausimai siūlomi antrajam psichogeografiniam paklaidžiojimui po kaunietišką „pusiasalį“, įsiterpusį Nemuno vingyje. Šį kartą keliausim pagal koduotę, todėl turėkit rašiklį ir popierėlį, jei nenorit rašytis ant delno. Taip pat pasičiupkite ir fotografuojančių prietaisų, kurie pagelbės dalinantis klajonės įspūdžiais bei patyrimais.

Renkamės prie negražiosios (?) Jėzaus širdies bažnyčios (Juozapavičiaus pr. 60) kovo 22 d. 13 val.

Jei vėl kils orų apokalipsė, laiką pakeisim.

Na, ir be abejonės, pačiai pradžiai - teaseris: http://kultura.lrytas.lt/-12249206971224497782-šančiai-garsėjo-slėniais-savita-tarme-ir-drąsiomis-merginomis-nuotraukos.htm

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija