b_267_200_16777215_00_images_iliustracijos_2014_kaunas_moteriskumas.jpg

Kovo 28 dieną, 19 val. LUNI Kaunas jus kviečia į Butą (Kęstučio 12-2, durų kodas 247), simboliškai prisidėti prie tarptautinio visą Kovo mėnesį vykstančio herstory month projekto, skirto pamintėti moteris ir jų istoriją.

Renginys Facebook'e

Siūlome diskusiją apie moteriškumo ir neįgalumo sankirtas. Neseniai atlikas tyrimas, kurio metu neįgalios moterys pasakojo apie savas patirtis, atskleidė daug socialinių ir filosofinių klausimų. Šiuos klausimus norisi subtiliai užduoti tiek sau, tiek aplinkiniams, ir kartu ieškoti į juos atsakymo.

Kas yra moters kūnas, ką reiškia neįgalus kūnas? Jeigu moters kūnas žymi kitokybę, neįgalus moters kūnas – dvigubą kitokybę. Ar tai būtinai turi reikšti dvigubą diskriminaciją? Kas skiria galią nuo negalios ir ar tikrai tai yra priešpriešos? Ar įmanoma negalią suprasti ne kaip trūkumą, o kaip kitokį santykį su aplinka ir savimi? Galiausiai - kaip kiekvieno(s) mūsų kūniškos patirtys susijusios su kūniškumo normomis?

Apie tai kalbės ir diskusiją inicijuos Rita Augutienė iš MRU ir Jurga Jonutytė iš VDU. Renginį papildys ištraukos iš dokumentinių filmų.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija