mokslo lunatikai 0Liepos 26 d. 18:30 Lincoln’s Inn Fields parke (netoli The Royal Courts Of Justice ir London School Of Economics, artimiausia metro stotelė – Holborn) įvyks pirmoji Laisvojo universiteto paskaita – diskusija „LUNI istorija, misija, perspektyvos“. Diskusiją ves filosofas ir vertėjas Kasparas Pocius.

 

Renginys Facebook'e

Per ketverius savo egzistavimo metus Lietuvoje LUNI sparčiai keičiasi, klajoja, gimsta skirtinguose miestuose ir greitai užgęsta, jei koordinatorių grupėms pristinga organizuotumo, kantrybės ar tiesiog laiko.

Bandymas kurti LUNI viename svarbiausių pasaulio didmiesčių - neeilinė šios iniciatyvos dalis, pareikalausianti ypatingo aktyvistų organizuotumo ir tarpusavio pagalbos. „Tai, kaip gyvuos Londono LUNI – mūsų pačių reikalas“, teigia lektorius.

LUNI London „fakultetas“ – ypatingas. Pirmiausiai, jis stengsis padėti sau ir kitiems palikti kruopščiai saugomą tapatybių getą, išsižadėti erzinančių tautinių ir rasinių stereotipų, rasti draugų ir bendraminčių visame „metropolyje“. „Metropolis, šiuolaikinis didmiestis yra ne tik žutbūtinės konkurencijos, kovos už būvį vieta, tai erdvė, kurioje kartu ar viena šalia kitos gyvenančias bendruomenes suvienija bendros patirtys, bendras žinojimas, suteikiantis galimybę pasipriešinti kapitalo bei valdžios vykdomam išnaudojimui ir priespaudai“, sako Kasparas Pocius.

Kita vertus, tikimės, kad LUNI Londono „fakultetas“ leis savo bendruomenei įsilieti į didmiesčio kontrkultūros ir alternatyvios politikos judėjimus, svarstyti savo problemas ir bandyti ieškoti sprendimų kartu. Ši iniciatyva gali tapti geru savišvietos modeliu visiems alternatyvų beieškantiems Londono gyventojams.

mokslo lunatikai

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija