b_267_200_16777215_00_images_iliustracijos_2016_vilnius_raides.jpg

Vasario 7 dieną 14.30 val. Kavinėje „Chaika“, Totorių g. 7, Vilniuje, vyks jau ketvirtasis LUNI kalbos mokyklos rusų kalbos grupelės susitikimas. Jo metu bus mokomasi linksniuoti, kalbama rusų kalba. Prisijungti gali visi, noritys mokytis kalbos, net jei nebuvo nuo pirmo susitikimo. Kalbos mokėjimo lygis nėra svarbus.

Renginys Facebooke

Naujai šiemet įsikūrusi Laisvojo universiteto (LUNI) kalbų mokykla yra alternatyva kalbų kursams, kurie dažnai labai brangūs ir nuobodoki. Čia kalbų mokomasi nemokamai, bet atraktyviai – bendraujant, veikiant ką nors įdomaus, tarkim, einant į parodas, žiūrint filmus, pasakojant istorijas tik besimokoma kalba ir sužinant įdomių dalykų – kad ne tik besimokantiems, bet ir mokytojams būtų įdomu.

Idealiausia, jeigu žmogus gali mokytis vienos kalbos, o mokyti kitus kitos kalbos, kad būtų kaip įmanoma didesnis apsikeitimas – davimas ir gavimas.

Būtų nuostabu, jeigu kalbų mokymasis padidins draugų ratą, suteiks smagaus bendravimo akimirkų, praplės akiratį, padės atrasti kažką naujo gyvenime ir tapti labiau savimi pasitikinčiais ir stipresniais žmonėmis.

LUNI kalbų mokykla: https://www.facebook.com/groups/910558589051966

LUNI prancūzų kalbos grupė: https://www.facebook.com/groups/1156394297713890

LUNI rusų kalbos grupė: https://www.facebook.com/groups/rusukalbosgrupe/

LUNI.lt info.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija