chacha2010 m. gegužės 20 d., ketvirtadienį, 18:00 val. prekybos centre „Gedimino 9“ (Gedimino pr. 9, Vilniuje), IV aukšte, rengiamas antrasis praktinis Lotynų Amerikos šokių užsiėmimas. Š.m. balandžio 29 d. įvykęs pirmasis užsiėmimas, skirtas Tarptautinei šokio dienai, buvo labai sėkmingas, todėl jo dalyviai pageidavo ir toliau tobulinti šokio įgūdžius. Vis dėlto šokių mokytoja Ugnė nori pabrėžti, kad kviečiami ir tie, kurie nedalyvavo pirmame susitikime. Lektorė Ugnė Narkevičiūtė, VGTU studentė, daugiau nei 8-ius metus lankė Tomo Petreikio šokių studiją ir yra didelė Lotynų Amerikos šokių gerbėja. Ji tikisi šiuo šokio virusu užkrėsti ir tuos, kurie dar net nėra bandę šokti. 

Renginys facebook'e

Ugnė Narkevičiūtė sako: „Antrojo užsiėmimo metu kartu sieksime išmokti ir tobulinti pagrindinius čia čia čia judesius, figūras ir žingsnius. Pirmą kartą šis šokis visiems labiausiai patiko, nes yra ypač ritmiškas, dinamiškas, linksmas ir gana lengvai įsisavinamas. Nuobodžiauti tikrai neteks, todėl, kad bus naujos ekspresyvios, originalios muzikos, taip pat jus džiugins ir pamėgtos pirmosios praktinės paskaitos metu skambėjusios dainos. Išmokus čia čia čia bus visai nesunku perprasti rumba, nes iš esmės skiriasi tik ritmas ir šokio nuotaika. Nedvejokite ir ateikite šokti kartu.“ 

Ugne_NarkeviciuteTrumpa čia čia čia šokio istorija

Čia čia čia – tai Lotynų Amerikos šokis, kuris yra kildinamas iš Kubos. Jo atsiradimas yra siejamas su 1950 metais, tai buvo kaip sulėtintas mambo variantas. Į čia čia čia pirmiausiai dėmesys buvo atkreiptas Amerikos šokių aikštelėse. Šokyje atsispindi dviejų skirtingų kultūrų mišinys – afrikiečių ir vietinių kubiečių. Čia čia čia žavi dinamiškumu, greitai pajaučiamu ritmu, skleidžiama linksma nuotaika ir energija. Visi žingsniai yra atliekami žengiant nuo pirštų, ypač jaučiamas greitas, charakteringas čia čia čia trigubas žingsnis. Kuomet žmonės išmoksta šį šokį, jie prisijungia prie milijonų čia čia čia gerbėjų visame pasaulyje, kurie dalyvauja tarptautiniuose čempionatuose arba tiesiog šoka savo malonumui.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija