killing_us_softlyKiekvienas esame girdėjęs, kad reklama veikia mus, ir kiekvienas, be abejo, sau tyliai paburnojom: „Ne, manęs tai jau ne“. Šį ketvirtadienį, lapkričio 4 d., 18:00 val.  Feministinis frontas (FeF) kviečia žiūrėti dokumentinę juostą „Killing Us Softly 4: Advertising’s Image of Women” (2010 m.). Ji pasakoja apie tai, kaip socialinė lytis (gender) reprezentuojama masinėje kultūroje. Kino peržiūra ir diskusija vyks VU Chemijos fakulteto 227 aud., Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys facebook'e

Filmo autorė Jean Kilbourne viena pirmųjų dar 1979 m. ( „Killing Us Softly“ pirmoji dalis) pradėjo kalbėti apie tai, kaip tendencingai formuojami lyčių vaidmenys, o jos naujausioje juostoje, jau ketvirtoje „Killing Us Softly“ dalyje, lyginamos šių ir „anų“ dienų prieš 20 metų bendrosios reklamos tendencijos su autentiškais reklamų pavyzdžiais.

Po peržiūros kviesime aptarti problemiškų klausimų, susijusių tiek su pačiu filmu, tiek masinės kultūros teikiamais „bonusais“, atsispindinčiais kiekvieno mūsų kasdieniniame gyvenime.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija