palesink_pauksteliAr niekada nesusimąstei, kodėl sniegenų seilinukai keistai santykiauja su kraujo substancijomis, o Lukiškių aikštėje ant medžių augančios varnos visai nesivaržydamos skaito tavo rašomus SMS? Ne? Tuomet pats laikas apie tai visai rimtai pasvarstyti parulskio poza, kuri primena lietuvišką kamasutros versiją – pakelėse rymančius smutkelius. Nepriklausomai nuo to, ar jau pavyko apibendrinti išvadas padėto kiaušinio pavidalu ir jį sudaužius išsikepti puikų omletą, ar dar ne, – metas VEIKTI.

Renginys facebook'e

Gruodžio 22 d., trečiadienį. 18 val., „Artotekos“ kūrybinėse dirbtuvėse Laisvasis universitetas (LUNI) lesa visai netradiciškai ir neakademiškai, kviesdamas visus į performansą neperformansą „Palesink paukštelį“. Per užsiėmimą ekrane bus rodomas jau klasika tapęs A. Hitchcocko filmas „Paukščiai“ („The Birds“, 1963). Neapsigaukime, tai tik fonas kitam fonui, kuriame mes visi su plaktukais bei lentutėmis rankose gimdysime lesyklėles paukščiams, pastarųjų juodam pulkui demoniškai spjaudant kraują. Tai nėra performansas, nes nebus žiūrovų arba žiūrovais bus visi. Palesink paukštelį, kol jis pats nepasilesino tavimi.

Priemonių minėtam ritualui atlikti bus galima ekshumuoti vietoje, tačiau rekomenduotina su savimi prigriebti vinių, plaktukų, pjūklų, dažų ir vieną kitą medžio galūnę.

 

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija