Live_Nude_Girls_UNITE_2000Pirmadienį, sausio 24 d, 18:00 val., Laisvajame universitete (LUNI) bus rodoma 2000 m. JAV sukurta dokumentinė juosta „Apsinuoginančios šokėjos, vienykitės!“ („Live Nude Girls UNITE!“, rež. Vicky Funari, Julia Query). Filmo peržiūra vyks kūrybinėse „Artotekos“ dirbtuvėse, A. Strazdelio g. 1 (greta „Tamstos“ klubo ir Bastėjos), Vilniuje. Po filmo trumpai pasidalinsime patirtais įspūdžiais.

Renginys facebook’e

Šis filmas pasakoja apie tai, kaip 1996-1997 metais San Francisko striptizo baro „Aistringa dama“ šokėjos ir pagalbinis personalas bandė kurti profsąjungą. Įsiutintos darbdavių savivaliavimo ir rasizmo, neapmokamų išeiginių ir dienų, praleistų dėl ligos, striptizo šokėjos, padedamos „Service Employees International“ profsąjungos, pradėjo ilgas derybas su profsąjungą niekinančia teisine firma, kurią pasisamdė klubo vadovai. Filmas parodo, kaip moterys priešinasi vergėmis jas pavertusiai sistemai ir kovoja už savo orumą.

Filmo pasakotoja Julia Query, lesbietė, šokėja ir scenos komedijų aktorė, drovisi prisipažinti savo motinai – prostitutes gydančiai feministei, kad apsinuogina šokdama. Būdama vyresniosios kartos feministė, Julios motina piktinasi, kad dukra tampa vyrų išnaudojimo auka, tačiau Julia tikina, kad nori padėti šokėjoms kovoti už savo teises.

P.S. Oficialus filmo tinklapis http://www.livenudegirlsunite.com/ įspėja: „Tai ne pornografinis portalas. Jis pasakoja apie darbą ir striptizo šokėjų profesinę sąjungą.“

LUNI informacija


              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija