andra_sidan_spegeln.9Švedų režisierė ir dramaturgė AnnaLina Hertzberg ir švedų aktorius Christofferis Svenssonas pristato švedų spektaklių homoseksualumo tema retrospektyvą ir kartu su lietuvių dramaturge Gabriele Labanauskaite kviečia į diskusiją, ar reikalingos homoseksualumo temos Lietuvos teatro scenai.

Renginys facebook’e

Christofferis skaitys trumpą monologą, kurį Annalina parašė po 2010 m. „Baltic Pride“ eitynių. Renginys vyks sausio 30 d., sekmadienį, 17:00 val., Oskaro Koršunovo teatro (OKT) repeticijų salėje, Ašmenos g. 8 (trečias aukštas), Vilniuje. Monologas ir diskusijos vyks anglų kalba.

 


 

paskaitos audio įrašas

{rawcontent rc=15}

 


 

AnnaLina Hertzberg – Stokholmo universitetą ir Nordens Folkhögskola Biskops Arnö baigusi režisierė ir dramaturgė. AnnaLina yra viena iš šiuolaikinės dramaturgijos laboratorijos ir teatro „Dramalabbet“ Stokholme steigėjų. „Dramalabbet“ Annalina ir pati režisavo ne vieną spektaklį, tarp jų – Gabrielės Labanauskaitės pjesę „Kitoje veidrodžio pusėje“. Šiuo metu Annalina dirba dramaturge ir režisiere Karališkajame Švedijos teatre, Stokholme.

Gabrielė Labanauskaitė gyvena ir kuria Vilniuje, Lietuvoje. Ironiškai save vadina nepoete, nedramaturge ir neliteratūros kritike. Gabrielė baigė visuotinės literatūros magistro studijas Vilniaus universitete, studijavo Suomijoje, Italijoje, Graikijoje. Šiuo metu dėsto Muzikos ir teatros akademijoje dramaturgijos istoriją ir teoriją bei rašo disertaciją iš naratyvo konstravimo principų šiuolaikinėje dramaturgijoje.

andra_sidan_spegeln.8

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija