screamLaisvasis universitetas (LUNI) – įvairiuose Lietuvos miestuose veikiantis alternatyvus švietimo tinklas – šventiškai pradeda ketvirtąjį sezoną. Rugsėjo 3 dieną, 19 val., LUNI Vilniaus grupė kviečia visus kūrėjus ir jų bendraminčius į radikalios literatūros skaitymus „Prote(k)stai“, kurie įvyks „Ecoflux" platformoje ant Neries, šalia Mindaugo tilto.

Renginys facebook‘e

„Protek(s)tai“ – tai radikali socialinė poezija ir proza, gimstanti iš nepasitenkin...imo gyvenimu, esama tvarka, piktais troleibusų kontrolieriais, išnaudotojais bosais, valdininkais. Ji gimsta kaip staugsmas alkanoje daugiabučių naktyje, staugsmas, kuris pažadina iš miego girtą kūrėją ir liūdną kasininkę. Ji gimsta kaip staugsmas miesto viduriuose, kad nušluotų tai, kas supuvę, ir atvertų duris į tikrą gyvenimą...

Į skaitymus kviečiami visi, kurie kuria ir mėgsta radikalią socialinę poeziją. Renginyje pažadėjo dalyvauti Disidentas Bacevyčia, Aušra Kaziliūnaitė, Aira Niauronytė, Kasparas Pocius ir – galbūt – Tomas A. Rudokas. Bet tuo sąrašas nesibaigia. Laukiame ir Tavęs. Ateik, skaityk, maištauk!

Laikas:  2011 m. rugsėjo 3 d. 19:00 val

Vieta: "Ecoflux" (buvusi "Kultflux") platforma ant Neries, šalia Mindaugo tilto, Vilnius

Renginio video:

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija