on strikeRugsėjo 15 d., ketvirtadienį, 18:00 val., Vilniuje, kavinėje „Balti drambliai“ (lauke, už baro, prie galinio stalo) LUNI dirbančiųjų tyrimo grupė renkasi aptarti tolimesnių planų. Jau yra parengti preliminarūs anketos juodraščiai, todėl reikia susirinkus juos apsvarstyti, pataisyti ir pradėti tyrimą. Kviečiame visus norinčius prisidėti prie klausimynų koregavimo ir, kaip sakė senolis Marxas, „leistis į slėpiningas gamybos gelmes“.

       Renginys facebook‘e

Dalyvauti tyrime kviečiame visus sąmoningus dirbančiuosius – studentus, bedarbius, vienišas mamas, bankų prie sienos priremtus skolininkus – taip pat žmones, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių siekia atsisakyti dirbti, socialinius judėjimus ir pilietines iniciatyvas, visus tuos, kurie nori savo idėjomis ir darbu prisidėti prie kolektyvinio, kovingo tyrimo ir juo įkvėpti tolimesnes kovas už socialinį teisingumą.

Dirbančiųjų tyrimo tikslas – apklausos metodais krizės metu skatinti jautrų dialogą tarp įvairių sektorių dirbančiųjų, žadinti jų ir mūsų kaip dirbančiųjų klasės sąmoningumą, skatinti priešintis neteisybėms darbovietėse ir visur, kur mus pasiekia spaudžianti valdžios ir kapitalo letena. Tikimės, kad tyrimas padės dirbantiesiems angažuotis, palaikyti solidarius tarpusavio ryšius, organizuotis tarpusavyje ir reaguoti į kapitalistų bei valdžios savivalę tiesioginiais veiksmais.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija