Apvalus stalasPo įvairių neformalių pokalbių ir vasaros stovyklos Musteikoje kilo idėjų šiek tiek praplėsti LUNI užsiėmimų formą. Pavyzdžiui, greta jau egzistuojančių paskaitų įdiegti kurso formatą, pagal kurį būtų organizuojami tęstiniai trijų mėnesių – vieno semestro – užsiėmimai. Užsiėmimų forma galėtų būti pati įvairiausia: paskaitos, apskritieji stalai, filmų peržiūros, knygų klubai, praktiniai užsiėmimai, konkrečių gebėjimų perdavimas, kolektyvinis ir įsitraukiantis mokymasis. Paskaitų turinys turėtų plėstis ir tuo būdu mesti iššūkį „ekspertų“ kultui. Užsiėmimai galėtų būti tiek apie dviračių taisymą ir maisto gaminimą, tiek apie miesto antropologiją ar filosofijos istoriją.

Norint įgyvendinti šiuos LUNI pokyčius, siūlome pradėti nuo Vilniaus filialo ir sudaryti organizacinį kolektyvą. Kolektyvas, kaip nehierarchinės organizacijos modelis, leistų priimti sprendimus kolektyviai ir efektyviai, reikalautų atsakomybės bei įsipareigojimo projektui ir vieni kitiems.

Kviečiame prisijungti prie kolektyvo steigimo, išgirsti apie rudens planus, prisidėti generuojant idėjas ir imtis konkrečių veiksmų. Susitikimas įvyks liepos 22 d., trečiadienį, 18:00 val. „Kitų knygų“ leidyklos kiemelyje, Šv. Stepono g. 4, Vilniuje. Smulkesnė informacija tel. 8 613 98 600 (Nindzė).

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija