Lukas_Devita_Ufologija_šiandien__įvadas_į_egzopolitiką.jpg

2014 m. gegužės 26 d., pirmadienį, 18:30 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su Luku Devita – publicistu, pogrindiniu muzikantu, ufologu, kuris šiokiadieniais dirba orientalistikos skaitykloje. Lektorius pasakos apie ufologijos naujienas ir supažindins su įvadu į egzopolitiką. Renginys vyks VU Chemijos fakulteto 125 auditorijoje, Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=0rJGUSSS9PI{/youtube}

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=yOhcXpB098A{/youtube}

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=2PgnN31lohQ{/youtube}

Pastarąjį dešimtmetį daugiau nei dešimt valstybių paviešino savo žinybų sukauptus duomenis apie neatpažintus skraidančius objektus (NSO) ir su jais susietus reiškinius. Taip pat daugiau nei šimtas buvusių aukšto rango karinių pareigūnų, vyriausybės bei ypatingų tyrimų departamentų darbuotojų, mokslininkų, dirbusių slaptose projektuose pagal sutartis, astronautų bei kosmonautų viešai patvirtino ir papildė gausią su NSO susietą oficialią dokumentaciją, kuri iš esmės byloja, kad NSO apsireiškia kaip realūs, sąmoningai valdomi objektai ir dalies jų kilmė gali būt įvardinta tik kaip nežemiška ar priklausanti ne šio, mums žinomo, pasaulio civilizacijai.

Kas ne mažiau svarbu, pasitvirtina ir NSO informacijos įslaptinimo ryšis su pažangiomis technologijomis, kurios vienaip ar kitaip, o kai kada tiesiogiai susietos su konkrečiais NSO tyrimais. Tačiau žmonijai išlieka neprieinamos tiek žinios apie alternatyvius energijos gavimo būdus, tiek pažangiausios technologijos, sutelktos elitarinėse šešėlinės valdžios grupuotėse, atsakingose ir už pražūtingą degaus kuro energetikos monopoliją.

Vien šios sampratos atveria naują ufologijos etapą, kuriame iki tol neva „nutrūkusi nuo tikrovės" fantastikos mėgėjų sritis tampa itin aktuali ir virsta egzopolitika (exopolitics) - visuomeninės transformacijos iniciatyva, apjungiančia nežemiškų civilizacijų egzistavimą su sociopolitiniais klausimais.

Egzopolitika pirmiausia siekia pabiešinti informaciją apie NSO, o taip pat numato tokio viešumo pasekmes ir įtaką pasaulio sistemai bei jos institucijoms, dabartiniam tikrovės modeliui, viskam, kas turėtų dramatiškai keistis ateinančioje tikrai kosminėje eroje.

Lukas Devita – straipsnių muzikos, kultūros ir ufologinėmis temomis autorius, taip pat paskelbęs fantastinių apsakymų, eilėraščių, muzikos įrašų bei iliustracijų. Kartu su nepriklausomo lietuviško interneto pradininku Jonu Skendeliu 1999 m. inicijavo pirmąjį šalyje NSO bei anomalinių reiškinių tyrimo portalą San-taka/Astera. Išleido knygą apie psichodelinį roką ir kūrybiškumą "Garso gėlės: Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas" („Mintis",2012), taip pat sudarė pirmą plačiai prieinamą knygą-katalogą "Lietuvos populiarioji muzika, džiazas ir rokas firmos „Melodija" plokštelėse 1962-1992" („Mintis",2013).

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija