LUNI kelionė per Markučių kalvas ir Rasų kapines

Birželio 3 d., antradienį, Laisvasis universitetas (LUNI) rengia kelionę per Markučių kalvas ir Rasų kapines. Užkopsime į 4 šio savito rajono kalvas ir pasigrožėsime Vilniaus vaizdais iš 8 apžvalgos aikštelių. Pasivaikščiosime palei geležinkelį besidriekiančia Geležine gatve, kurioje anksčiau stovėjo užeiga „Geležinė trobelė" su vasaros estrada. Aplankysime Naująsias Rasas su kriptomis, lenkų karių kapais ir lietuvių kenotafais. Senosiose Rasose prisiminsime, kaip šias kapines knygoje „Pasivaikščiojimai po Vilnių ir jo apylinkes" aprašė istorikas A. Kirkoras (Angelų kalnelis, Augusto Bekiu, Lauryno Gucevičiaus kapai).

Renginys Facebook'e

Kelionės pradžia – 18:30 val. „Zarasų" stotelėje priešais „Neste" degalinę (Subačiaus g. 64), netoli buvusio „Audėjo". Į susitikimo vietą galima atvykti 4. 10 arba 13 maršruto autobusais. Kelionės trukmė – apie 2,5 val. Maršruto ilgis – apie 3 km. Maršruto žemėlapis: http://bit.ly/1jvJApk.

Kelionę baigsime Rasų gatvėje prie kapinių vartų. Iš čia netoli iki senamiesčio ir stoties, pavargę po kelionės į stotį galės nuvažiuoti 31 maršruto autobusu.

Apsirenkite lengva sportine apranga, apsiaukite patogiais, nelygiam reljefui tinkančiais batais. Neužmirškite fotoaparato, nes unikalūs Markučių medinukai nėra amžini.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija