b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_LUNI_kelionė_per_Antakalnio_kalvas_ir_kapines.jpg

Liepos 2 d., trečiadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) tęsia seriją kelionių per Vilniaus kalvas ir kapines. Šįkart klaidžiosime po Antakalnio pakraščius. Užkopsime į 5 kalvas ir pasigrožėsime Vilniaus vaizdais iš 3 apžvalgos aikštelių. Apžiūrėsime Šveicarijos miško parke likusius praeities reliktus: neaiškios paskirties bunkerį ir rūsį, antenos vietą, apsaugos stulpelius, Lenkijos kariuomenės amunicijos sandėlius ir vandens rezervuarą. Pražingsniuosime pro morgą, ligoninės slėptuves, bombos paliktą duobę, šv. Faustinos namelį. Aplankysime įdomesnius dviejų kapinių – Antakalnio ir Saulės – pakraščiuose pamirštus kapus: vokiečių karių, musulmonų karių, mažamečių našlaičių.

Renginys Facebook'e

Kelionės pradžia – 19 val. Antakalnio g. 73 (prie „IKI“ prekybos centro). Maršruto ilgis – apie 5,5 km. Kelionės trukmė – apie 3 val. Maršruto žemėlapis: http://bit.ly/1piVCeU.

Kelionę baigsime apie 22 val. prie Saulės kapinių vartų M. Paco ir Saulės g. sankryžoje. Iš čia netoli iki šv. Petro ir Povilo bažnyčios ir troleibusų stotelių

Apsirenkite lengva sportine apranga, apsiaukite patogiais, nelygiam reljefui tinkančiais batais. Neužmirškite fotoaparato.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija