gediminas sadauskas 02

2014 m. rugsėjo 15 d., pirmadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su fotomenininku Gediminu Sadausku – matematiko išsilavinimą turinčiu jaunu fotografu. Šiame susitikime Gediminas parodys fotografijų ciklus: „Savaitgaliai turguje“ (turgaus prekeiviai), „Juoda ir balta vaikystė“ (vaikų namų auklėtiniai), taip pat užsimins apie naująjį ciklą „Kitas pasaulis“ („The other World“), papasakos apie fotografavimo bei juostų ryškinimo procesus. Renginys vyks 19 val. VU Chemijos fakulteto 125 auditorijoje, Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Fotografija Gediminas susidomėjo ne taip jau seniai – 2011 metais, kada stalčiuje atrado seną tarybinį „Voschod“ fotoaparatą. Nuo to viskas ir prasidėjo...

„Bendraudamas su žmonėmis, išgirstu įvairių jų gyvenime patirtų istorijų. Jų pasakojimai vaizdūs, be galo gyvi, dažnai slegiantys. Visa tai mane greičiausiai ir sužavėjo, pradėjau ieškoti fotoistorijų, kurti nuotraukas. Visos mano fotoistorijos yra išgyventos, o svarbiausia – tikros“, – sako Gediminas, užsimindamas apie ciklą „Pilkosios lietuvių fotoistorijos“, kuriame apstu įvairių pokario laikų nuotykių.

Gedimino fotografijų puslapis: http://graymode.lt

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija