b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_antanas_zdramys.jpg

2014 m. rugsėjo 25 d., ketvirtadienį, 18:00 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su įdomiu žmogumi – Šri Lankoje apsigyvenusiu IT specialistu Antanu Zdramiu. Renginys vyks Venclovų namuose, Pamėnkalnio g. 34, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Jau penkti metai kaip tas gandras vasaras leidžiu Lietuvoj, o rudeniop išskrendu į šiltus kraštus ir grįžtu tik per didžiąsias pavasario šventes – Velykas ir Fizikų dieną. Trečią kartą žiemosiu Šri Lankoje – Kolombe turiu darbą ir būstą. Prieš tai bastydavausi po Indiją ir kitas įdomias šalis.

Žymus rašytojas fantastas seras Artūras Č. Klarkas, didelę gyvenimo dalį praleidęs Šri Lankoje, sakė, kad iš ten geriausiai stebėti Pasaulį. Ketinu papasakoti apie tą Indijos vandenyno perlą, nuolat besišypsančių žmonių kraštą. Tai nebus kelionių aprašymas – gyvenant sėsliai miestai ir vaizdai keičiasi nedaug. Pasakojime nebus ezoterikos anei filosofinių gudrybių, tik pastebėjimai, kuo Šri Lanka panaši į Lietuvą, o kuo – labiau į Indiją, kaip šrilankiečiai gyvena, dirba, valgo, linksminasi. Kuo jie tiki ir ko jie tikisi...

Antano Zdramio kelionių dienoraštis: http://www.zdramys.com

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija