b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_6-oji_LUNI_kelionė_100_istorinių_Vilniaus_akcentų.jpg

2014 m. spalio 16 d., ketvirtadienį, rengiama 6-toji Laisvojo universiteto (LUNI) kelionė iš ciklo "100 istorinių Vilniaus akcentų". Renkamės 18 val. prie F. Zappos paminklo (K. Kalinausko ir Pylimo gatvių kampe). Apie 20:30 val. kelionę baigsime Užupio Bernardinų kapinėse. Čia, kaip jau tapo įprasta, kelionės dalyvių laukia siurprizas:)

Renginys Facebook'e

Kelionių tikslas – atrasti istorinius miesto reliktus, kurių paprastai nepastebime. Tai išlikusios architektūros detalės ir namų dekoro elementai, garsių giminių herbai ir namų statybos datos, senos atminimo lentelės ir užrašai ant sienų, įmantrios tiltų ir balkonų grotelės, prieškariniai kanalizacijos liukai ir vėtrungės, skulptūrėlės ir puošybos fragmentai...

Kelionės rengiamos „pasidaryk pats“ principu. Į maršrutą bus įtrauktos tos istorinius akcentus žyminčios vietos, kurias pasiūlys patys dalyviai. Būtų gerai, jei siūlytumėt nuo miesto centro pernelyg nenutolusias vietas. Rašykit FB komentaruose arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Galutinis kelionės maršrutas bus paskelbtas dieną prieš kelionę.

1 kelionės akcentai: http://on.fb.me/1dMsnpf
2 kelionės akcentai: http://on.fb.me/1bphrRB
3 kelionės akcentai: http://goo.gl/DLsWSR
4 kelionės akcentai: http://goo.gl/vi3YjI
5 kelionės akcentai: http://on.fb.me/1m4Ul8Q
Siūlomi 6 kelionės akcentai: http://on.fb.me/1t4olpQ

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija