b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_Edgaras_Marcinkus_Debatai.jpg

2014 m. spalio 29 d., trečiadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su Stokholmo ekonomikos aukštosios mokyklos Rygoje absolventu Edgaru Marcinkumi, kuris yra dalyvavęs daugybėje tarptautinių debatų turnyrų, tarp kurių buvo ir Europos debatų čempionatai. Lektorius kalbės apie debatus – azartišką savišvietos, saviugdos ir laisvalaikio praleidimo būdą. Renginys vyks 18:30 val. baro „Misterija" II a. salėje, Totorių g. 18, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Dalyvauti debatuose gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar veiklos. Debatai tarp studentų yra vienas populiariausių užsiėmimų visame pasaulyje. Deja, Lietuvoje, debatai nėra išpopuliarėję.

Juose diskutuojama apie viską – nuo šių dienų aktualijų iki abstrakčių filosofinių problemų. Tačiau debatai nėra tiesiog intelektualų hobis. Tai azartiška veikla, dėl kurios daugybė studentų aukoja paskaitas. Debatai ugdo kritinį mąstymą ir padeda atsikratyti scenos baimės. Tai naujos pažintys, kelionės ir nepamirštami vakarėliai. Bet kuris, kada nors dalyvavęs debatuose, turbūt pasakytų, kad tai veikla, kuri keičia žmones ir leidžia jiems tobulėti visomis prasmėmis.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija