b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_vilnius_LUNI_skaitymų_grupės_protmūšis_Naomi_Klein_Šoko_doktrina.jpg

2014 m. lapkričio 5 d., trečiadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į LUNI skaitymų grupės protmūšį, kuris vyks 18 val. „Kitų knygų" knygynėlyje, A. Vivulskio g. 10-10a, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Protmūšio tikslas – susipažinti su pirmąja knyga, kuria pradėsim aptarinėti kito susitikimo metu. Tai žurnalistės ir socialinės aktyvistės Naomi Klein „Šoko doktrina" – knyga apie destruktyvią laisvosios rinkos ideologiją, kuri labai dažnai primetama šalims pasitelkiant „šoko terapiją". Šioje knygoje taip pat aptariami istoriniai įvykiai (Irako karas ar Lenkijos liberalizacija), kritikuojamos tarptautinės finansinės organizacijos (TVF ar Pasaulio bankas) bei aptariamas svarbių organizacijų ar individų vaidmuo „šoko terapijų" kontekste.

Nesijaudinkit, jei neteko girdėti apie Naomi Klein ar jos knygą „Šoko doktrina" - protmūšio klausimai bus sudarinėjami su prielaida, kad šios knygos ekspertų tarp dalyvaujančių nebus.

Protmūšio dalyvių lauks smagūs klausimai ir prizai. Burkimės į komandas po 3-4 žmones bei dalyvaukime intelektualiame žaidime, kuris padės susipažinti ne tik su knyga, bet ir su joje keliamomis problemomis.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija