negyvenkime kaip vergai

2015 m. sausio 14 d., trečiadienį, 18:30 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia žiūrėti ir aptarti 2013 m. Graikijos dokumentalisto Yanniso Youlountaso juostą „Negyvenkim kaip vergai“ (gr. „Na min zisoume san douli“), pasakojančią apie alternatyvias bendruomenes ir jų veiklą šioje šalyje. Filmas bus rodomas su angliškais subtitrais. Peržiūra vyks baro „Misterija“ II a. salėje, Totorių g. 18, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Dokumentinis filmas „Negyvenkim kaip vergai“ – tai optimistinis pasakojimas apie daugybę nedidelių bendruomenių, kurios Atėnuose ir kituose Graikijos miestuose savarankiškai organizuoja socialinių centrų, alternatyvios žurnalistikos įmonių, nepriklausomų radijo stočių, kavinių, kaimynystės bendruomenių, socialinės priežiūros centrų ir ligoninių veiklą. Visos šios iniciatyvos veikia kaip alternatyvos kapitalistinėms korporacijoms ir valstybinėms socialinės rūpybos įstaigoms.


„Negyvenkim kaip vergai“ – tai šūkis, kurį pasitelkia patys įvairiausi Graikijos socialiniai aktyvistai, čia ir dabar kuriantys alternatyvas nusistovėjusiai tvarkai. Filmas suteikia vilties net didžiausiems pesimistams, nuolat niurzgiantiems, kad šiame pasaulyje nieko neįmanoma pakeisti.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija