b_850_315_16777215_00_images_iliustracijos_2014_Alytus_turistai_teroristai.jpg

Sausio 22 d., ketvirtadienį, 19 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su knygos „Mokėk keliauti” autoriumi Robertu Pogoreliu. Pokalbio tema – savarankiškos ir išmanios kelionės. Renginio metu vyks pažintinė viktorina, kurios dalyviai galės laimėti 3 autoriaus knygas. Renginys vyks kultūros bare „Kablys“, Kauno g. 5, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Robertas yra aplankęs apie 60 pasaulio valstybių, skridęs 80 skirtingų avialinijų ir turi neįkainojamos kelionių patirties, o dalį jos sudėjo į neseniai išleistą knygą. Tai nėra tipinė kelionių knyga – ji atskleidžia daugybę gudrybių, kurios padės kiekvienam iš mūsų tapti savarankiškais kelionių organizatoriais ir nebrangiai pamatyti pasaulį.

„Yra didelis skirtumas tarp turisto ir keliautojo. Svarbiausias tikrojo keliautojo tikslas yra pažinti pasaulį ir jo žmones, o ne pagulėti paplūdimyje ar aplankyti turistinius objektus. Keliautojas bendrauja, mokosi kalbų, nevengia viešojo transporto ir autostopo, apsistoja pas vietinius, valgo neturistinėse užeigose“, – sako Robertas.

Kaip įsigyti pigesnį bilietą, kaip suplanuoti kelionės maršrutą, kaip nebūti apgautam ir apginti savo teises? Autorius mielai atsakys į klausimus ir pasidalins paslaptimis, kaip nebrangiai susiorganizuoti turiningą kelionę.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija