Morgana_Danielė._Psichotropinių_medžiagų_vartojimas_pamiršk_viską_ko_tavęs_mokė_mokykloje.jpg

Yra dalykų, kuriuos priimame kaip savaime suprantamus. Pavyzdžiui: žudyti yra blogai. Tikrai taip. Svetimauti yra blogai. Tikrai taip. Vogti yra blogai. Tikrai taip. Vartoti narkotikus yra blogai. Tikrai? Taip?

Per pastarąjį amžių ši nuolat diegiama tiesa tapo tokia nepajudinama, kad keista, jog dar neįrašėme jos kaip 11-ojo Dievo įsakymo. Žinoma, mokykloje mums pamiršo papasakoti, kokią žalą atnešė daugiau nei pusšimtį metų vykdomas karas prieš narkotikus, ką bendro su tuo turi žmogaus teisės, kokie šiandien yra problemos sprendimo būdai – uždarymas, marinimas ar neigimas, – ir ką formuojant šią nepajudinamą tiesą lemia pasauliniai politiniai žaidimai.

Renginys Facebook'e

Lektorė Morgana Danielė užpildys šią spragą trumpai pakalbėdama apie išvardytus dalykus bei papasakodama, kuo užsiima tokios profesijos (?) atstovai kaip žalos mažinimo programų darbuotojai. Gal kada ateityje ir ji atsiras „Kur stoti“ brošiūrų puslapiuose. Paskaita turėtų tapti dialogu, kuris paprastai gimsta net per daug nesistengiant.

Susitikimas su lektore vyks 2015 m. balandžio 8 d., trečiadienį, 18:30 val. baro „Misterija“ II a. salėje, Totorių g. 18, Vilniuje.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija