zibas

2015 m. gegužės 18 d., pirmadienį, 18:00 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į susitikimą su mokslininku migrantų integracijos srityje Karoliu Žibu. Renginys vyks VU Chemijos fakultete, 125 auditorijoje, Naugarduko g. 24, Vilniuje.

Renginys Facebook'e

Atsižvelgiant į dabartines migracijos tendencijas Europos Sąjungoje (ES) ir už jos ribų, paskaitos metu bus diskutuojama apie Viduržemio jūros regione vyraujančią migracijos krizę, galimus problemų sprendimo būdus ir ES politikos įtaką šiuolaikiniams migracijos procesams. Europos Parlamente, vykstant balsavimui dėl migracijos kvotų ir tuo pačiu Europos Komisijai pristatant ES migracijos darbotvarkę, keičiasi ne tik ES lygmenyje įgyvendinama migracijos politika, bet ir ES valstybių narių požiūris į migracijos procesus.

Paskaitoje bus diskutuojama apie migracijos krizės priežastis ir pasekmes, vidinį ES mobilumą ir migraciją iš taip vadinamųjų „trečiųjų šalių“. Galiausiai, bus pateikiami duomenys apie Lietuvoje vykstančius imigracijos procesus ir visuomenės nuostatas imigrantų (imigracijos) atžvilgiu.

*Karolis Žibas, siekdamas praktiškai sukurti palankią imigrantų integracijai sistemą, inicijavo ir kartu su bendraminčiais sukūrė informacinę internetinę platformą MIPAS (www.mipas.lt). Karolis Žibas buvo tarp nominantų Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės 2014 apdovanojimuose (Etno dialogo nominacija).

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija