luni desertas 0Kaip ir praeitais metais, šiemet vėl norėtume jus visus pakviesti į „LUNI desertą“. Tai konferencijos interpretacija, kur lunietiškoje aplinkoje kalbėsite/-me apie tai, kas atrodo aktualu Jums patiems. Kiekvienam yra skirtos 10-20 min, per kurias galite kalbėti, rodyti, meistrauti, ką tik norite. Kviečiame registruotis su savo temomis iki vasario 2 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., o pats „LUNI desertas” įvyks vasario 9 d. (data orientacinė).

Renginys Facebooke

Mes esame tikri, kad tarp mūsų studentų atsiras ne vienas ir ne du, kurie ir patys galvojo apie paskaitos parengimą mūsų auditorijai, bet vis nedrįsdavo arba nerasdavo progos pasisiūlyti. Tad štai – puiki proga! Jei pažįstate įdomių žmonių, kurie, jūsų nuomone, turėtų ką papasakoti, pasiūlykite tai padaryti „LUNI deserto” metu!

P.S. Jei parašę laišką negaunate atsakymo ilgiau nei dieną, brūkštelėkit ant renginio sienos, kad nepavyksta užsiregistruoti. Susisieksim:)

luni desertas

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija