alkoholisVasario 23 d., 17 val., Kauno humanitariniame fakultete, 5 auditorijoje Kauno LUNI kviečia į biomedicinos mokslų daktaro Aurelijaus Verygos paskaitą „Alkoholis ir visuomenė“.

Įpratome lyginti „Kauno“ daryklą su „Švyturio“, skirtingas brendžio rūšis, aiškintis, kuriame bare alų skiedžia, kuriame nelabai. Vis dėlto jau šioje vietoje, matyt, suklystame, priimdami, jog alkoholį vartoti tarsi ir nekeista, visiškai priimtina. Panašiai sukasi ir tabako gaminių vartojimo ratas.

Renginys Facebooke

Aurelijus Veryga, biomedicinos mokslų daktaras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentas, Biomedicininių tyrimų instituto mokslo darbuotojas, nervų sistemos tyrimų centro „Neuromeda“ gydytojas psichiatras, pamėgins įvardinti dabartinę Lietuvos situaciją alkoholio vartojimo atžvilgiu.

 

Kas veikia ir stengiasi išsaugoti alkoholio reklamą visuomenėje? Kaip kitos šalys sprendžia panašias iškilusias problemas, su kokiomis naujomis problemomis susiduriama? Kiek nuostolių alkoholio vartojimas padaro visuomenėje, socialiniu, psichologiniu ir ekonominiu atžvilgiu? Ar alkoholio vartojimas sietinas su bendru visuomenės išsilavinimu?

 

Kauno LUNI tęsia savo neperiodinį paskaitų ciklą apie visuomenės sveikatą ir sąmoningumą. Tik žinodamas poveikį ir alternatyvas, asmuo gali pasirinkti savo individualųjį vartojimo kelią.

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija