mozambikas2012 m. kovo 15 d., 17 val. savo įspūdžiais iš akistatos su Mozambiko kaimelio gyventojais ir darbo Nhamatandos mokytojų rengimo koledže dalinsis filosofijos studentė Julija Tuleikytė. Renginys vyks VU Kauno humanitariniame fakultete, 7 auditorijoje, Muitinės g. 8, Kaune.

Renginys Facebooke

Kokios išankstinės nuostatos gali padėti bendrauti su kitos kultūros žmogumi, o kokios – trukdyti? Ar žmogus iš „išsivysčiusios“ valstybės gali būti naudingas, nuvykęs į „neišsivysčiusią“? O galbūt atvirkščiai? O jeigu procesas juda abiejomis kryptimis, ar verta jo imtis? Ar apskritai įmanomas skirtingų kultūrų žmonių susipažinimas, jei išeitiniai taškai – nebendramačiai?

Ko gali išmokyti ir išmokti vakarietis, nuvykęs į skurdų kraštą, kuriame tik pusė gyventojų moka skaityti ir rašyti, o tauta atrodo gyvybinga ir jauna, nes beveik visi vyresnieji – išmirę? Kurioje gyvenama šiandiena, nes individualaus rytojaus dar nėra ir galbūt nebus? Kurioje laikrodžio skaičiai „2:50“ reiškia „dabar dvi valandos“, o laukimas eilėje trunka pusę dienos?

muitines

              facebook lunirss lunitwitter luniwikipedia 32

Facebook

Vikipedija